Νόμοι - Διατάξεις

 ΠΟΛ | 08 07

 Εγκύκλιοι | 08 07

 Αποφάσεις | 08 07

 Νόμοι | 08 07

 Οδηγίες | 08 07

Κωδικοποίηση

 Βιβλίων & Στοιχείων

 Φορολογία Εισοδήματος

 Φ.Π.Α.

Εύρεση Εργασίας

 Ψάχνω Εργασία

 Προσφέρω Εργασία

 Προσωπικό

 Θέσεις Εργασίας

ΟΡΙΣΤΙΚΗ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΩΝ ΤΩΝ ΕΚΛΟΓΩΝ ΤΗΣ 12ης ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2010 ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΑΔΕΙΞΗ ΤΩΝ ΜΕΛΩΝ ΤΩΝ ΤΟΠΙΚΩΝ ΔΙΟΙΚΗΣΕΩΝ

Εκτύπωση Θέματος  Αποστολή σε email 

ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΔΗΜΟΚΡAΤΙΑ

ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ ΕΠΙΜΕΛΗΤΗΡΙΟ ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ

Μητροπόλεως 12‐14 Τ.Κ. 10563 Αθήνα, Τηλ. 5202250 / 5202260 / 5202270 TELEFAX. 5227300

Αθήνα, 29 Δεκεμβρίου 2010

ΟΡΙΣΤΙΚΗ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΩΝ

ΤΩΝ ΕΚΛΟΓΩΝ ΤΗΣ 12ης ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2010

ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΑΔΕΙΞΗ ΤΩΝ ΜΕΛΩΝ ΤΩΝ ΤΟΠΙΚΩΝ ΔΙΟΙΚΗΣΕΩΝ

Η Κεντρική Εφορευτική Επιτροπή Περιφερειακών Εκλογών (ΚΕΕΠΕ) του

Οικονομικού Επιμελητηρίου της Ελλάδας, έχοντας υπόψη :

α) Τις διατάξεις του άρθρου 21 του ΠΔ 225/1986

β )Την προκήρυξη των εκλογών

Α Ν Α Κ Ο Ι Ν Ω Ν Ε Ι

ότι τα αποτελέσματα κατά Περιφερειακό Τμήμα καθώς και οι υποψήφιοι, οι οποίοι

εκλέγονται σε κάθε Περιφερειακή Διοίκηση έχουν ως εξής

1ο ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟ ΤΜΗΜΑ ΘΡΑΚΗΣ

ΨΗΦΟΙ

1. ΒΑΡΖΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΤΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΥ (ΔΗΚΙΟ) 75

2. ΝΑΛΜΠΑΝΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΥ (ΔΗΚΙΟ) 56

3. ΠΕΤΡΙΔΗΣ ΣΥΜΕΩΝ ΤΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ (ΠΑΣΚΟ) 70

4. ΚΥΠΡΙΑΝΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (ΠΑΣΚΟ) 54

5. ΜΑΛΤΕΖΟΣ ΜΕΝΕΛΑΟΣ ΤΟΥ ΦΩΤΕΙΝΟΥ (ΑΝ.ΚΙΝ.ΘΡΑΚΗΣ) 137

6. ΓΚΟΥΛΙΑΜΤΖΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΣΥΜΕΩΝ (ΑΝ.ΚΙΝ.ΘΡΑΚΗΣ) 66

7. ΠΑΡΑΣΤΑΤΙΔΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΠΟΦΕ-Ε) 50

2Ο ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟ ΤΜΗΜΑ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

ΨΗΦΟΙ

1. ΚΛΕΙΤΣΙΩΤΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ (ΔΗΚΙΟ) 139

2. ΒΕΝΕΤΗΣ ΘΕΟΛΟΓΗΣ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ (ΔΗΚΙΟ) 125

3. ΔΑΛΚΙΤΣΗ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΔΗΚΙΟ) 115

4. ΜΥΤΑΚΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΥ (ΔΗΚΙΟ) 114

5. ΝΑΛΜΠΑΝΤΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΤΟΥ ΛΥΜΠΕΡΗ (ΠΑΣΚΟ-Σ) 62

6. ΣΑΡΑΦΟΥΔΗ ΚΩΝ/ΝΑ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (ΠΑΣΚΟ-Σ) 39

7. ΠΑΤΕΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΠΟΦΕ-Ε) 65

3Ο ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟ ΤΜΗΜΑ ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

ΨΗΦΟΙ

1. ΚΟΠΑΤΣΑΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΔΗΚΙΟ) 841

2. ΜΑΜΑΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΣΤΕΡΓΙΟΥ (ΔΗ.ΚΙ.Ο.) 833

3. ΑΝΤΩΝΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΔΗΚΙΟ) 740

4. ΜΙΧΑΛΙΕΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΔΗΚΙΟ) 640

5. ΜΑΡΔΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΧΡΥΣΟΒΕΡΓΗ (ΠΑΣΚΟ-Σ) 181

6. ΖΟΡΚΑΔΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΣΕΠ-Ο) 68

7. ΔΟΒΕΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΥ (ΠΟΦΕ-Ε) 107

4Ο ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟ ΤΜΗΜΑ ΚΕΝΤΡΟΔΥΤΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

ΨΗΦΟΙ

1. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ (ΔΗΚΙΟ) 82

2. ΛΙΜΠΑΝΟΒΝΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΔΗ.ΚΙ.Ο.) 81

3. ΤΣΙΛΟΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΠΑΣΚΟ-Σ) 219

4. ΓΚΟΥΝΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΥ (ΠΑΣΚΟ-Σ) 159

5. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ ΤΟΥ ΗΛΙΑ (ΠΑΣΚΟ-Σ) 152

6. ΜΟΥΡΑΤΙΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΤΟΥ ΙΓΝΑΤΙΟΥ (ΠΑΣΚΟ-Σ) 142

7. ΠΑΝΙΔΗΣ ΑΒΡΑΑΜ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ (ΠΟΦΕ-Ε) 33

5Ο ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟ ΤΜΗΜΑ ΔΥΤΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

ΨΗΦΟΙ

1 ΚΑΡΑΚΑΣΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ (ΔΗ.ΚΙ.Ο.) 254

2 ΜΑΡΚΟΥΣΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΔΗΚΙΟ) 128

3 ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΤΟΥ ΗΛΙΑ (ΔΗ.ΚΙ.Ο.) 118

4 ΓΕΩΡΓΑΝΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ (ΔΗ.ΚΙ.Ο.) 116

5 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΤΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ (ΠΑΣΚΟ-Σ) 69

6. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΤΟΥ ΛΕΩΝΙΔΑ (ΠΟΦΕ-Ε) 68

7 .ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥ (ΚΙΝ.ΟΙΚ.ΔΥΤ.ΜΑΚ.) 37

6Ο ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟ ΤΜΗΜΑ ΗΠΕΙΡΟΥ

ΨΗΦΟΙ

1. ΜΟΥΛΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΝΕΣΤΩΡΑ (ΔΗΚΙΟ) 63

2. ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΚΩΝ/ΝΑ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ (ΔΗΚΙΟ) 58

3. ΜΠΑΡΜΠΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ (ΠΑΣΚΟ-Σ) 133

4. ΦΙΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ (ΠΑΣΚΟ-Σ) 121

5. ΑΔΑΜΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΠΑΝΤΕΛΗ (ΠΑΣΚΟ-Σ) 110

6. ΤΣΙΜΠΙΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ (ΑΚΙΟΕ) 94

7. ΘΕΟΔΩΡΗ ΒΑΣΙΛΕΙΑ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΠΟΦΕ-Ε) 50

7Ο ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟ ΤΜΗΜΑ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ

ΨΗΦΟΙ

1. ΒΑΛΙΩΤΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΤΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ (ΔΗΚΙΟ) 308

2. ΧΡΗΣΤΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ (ΔΗΚΙΟ) 261

3. ΝΤΑΓΙΑΝΝΗΣ ΑΙΜΙΛΙΑΝΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΟΣΘΕΝΟΥΣ (ΠΑΣΚΟ-Σ) 305

4. ΜΑΡΓΑΡΙΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ (ΠΑΣΚΟ-Σ) 218

5. ΙΣΑΑΚΙΔΗΣ ΧΡΟΝΗΣ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (ΑΚΙΟΕ) 153

6. ΧΑΪΔΑΣ ΣΕΡΑΦΕΙΜ (ΜΑΚΗΣ) ΤΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΥ (Δ.Π.Κ.-Ο) 49

7. ΓΕΛΑΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΛΕΩΝΙΔΑ (ΑΡΠΑ) 83

8Ο ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟ ΤΜΗΜΑ ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΣΤΕΡΕΑΣ ΕΛΛΑΔΑΣ

ΨΗΦΟΙ

1. ΚΟΤΡΩΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΥ (ΔΗΚΙΟ) 72

2. ΚΟΤΡΩΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ (ΔΗΚΙΟ) 44

3. ΠΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΥ (ΠΑΣΚΟ-Σ) 179

4. ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΠΑΣΚΟ-Σ) 152

5. ΜΟΛΙΩΤΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ (ΠΑΣΚΟ-Σ) 113

6. ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ (ΠΑΣΚΟ-Σ) 104

7. ΡΕΝΤΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΥ (ΠΑΣΚΟ-Σ) 78

9Ο ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟ ΤΜΗΜΑ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗ ΣΤΕΡΕΑΣ ΕΛΛΑΔΑΣ

ΨΗΦΟΙ

1. ΛΑΓΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΤΟΥ ΦΩΤΙΟΥ (ΔΗΚΙΟ) 91

2. ΣΑΝΔΡΑΒΕΛΗ ΚΩΝ/ΝΑ ΤΟΥ ΠΟΛΥΔΩΡΟΥ (ΔΗΚΙΟ) 68

3. ΚΟΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΥ(ΔΗ.ΚΙ.Ο.) 59

4. ΜΑΖΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ (ΠΑΣΚΟ-Σ) 75

5. ΜΙΧΑΗΛ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΤΟΥ ΤΑΞΙΑΡΧΗ (ΠΑΣΚΟ-Σ) 54

6. ΚΑΡΑΪΣΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΥ (ΠΑΣΚΟ-Σ) 53

7. ΣΠΥΡΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΠΟΦΕ-Ε) 35

10Ο ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟ ΤΜΗΜΑ ΒΟΡΕΙΟΔΥΤΙΚΗΣ ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΥ

ΨΗΦΟΙ

1. ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ (ΔΗ.ΚΙ.Ο) 137

2. ΠΑΠΠΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ(ΔΗΚΙΟ) 117

3. ΤΟΓΙΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ (ΔΗΚΙΟ) 112

4. ΚΟΤΣΑΣ ΑΡΓΥΡΗΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΠΑΣΚΟ-Σ) 94

5. ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ (ΠΑΣΚΟ-Σ) 66

6. ΠΑΠΑΝΙΚΗΤΑ – ΨΥΧΟΓΙΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΤΟΥ ΑΘ(Δ.Π.Κ-Ο.) 28

7. ΜΑΡΚΕΖΙΝΗΣ ΜΑΡΙΝΟΣ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ (ΣΕΠ-Ο) 27

11Ο ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟ ΤΜΗΜΑ ΝΟΤΙΟΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΥ

ΨΗΦΟΙ

1. ΠΑΝΑΓΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ (ΔΗΚΙΟ) 56

2. ΜΟΥΚΟΥΝΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΤΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ (ΔΗΚΙΟ) 48

3. ΤΣΙΤΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ (ΠΑΣΚΟ-Σ) 102

4.ΛΥΜΠΕΡΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ ΤΟΥ ΛΥΜΠΕΡΗ (ΠΑΣΚΟ-Σ) 91

5. ΜΑΡΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΥ (ΠΑΣΚΟ-Σ) 65

6. ΠΑΥΛΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ (ΑΚΙΟΕ) 27

7. ΘΩΜΑΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΥ (ΣΥΝ. ΟΙΚ. ΠΕΛ/ΣΟΥ) 50

12Ο ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟ ΤΜΗΜΑ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ

ΨΗΦΟΙ

1. ΓΕΩΡΓΑΚΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΤΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ (ΔΗ.ΚΙ.Ο) 207

2. ΖΩΓΡΑΦΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΔΗΚΙΟ) 128

3. ΜΑΤΣΑΜΑ ΜΑΡΙΑ-ΤΣΑΜΠΙΚΑ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΔΗΚΙΟ) 98

4. ΜΙΧΑΗΛ ΜΙΧΑΗΛ ΤΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥ (ΠΑΣΚΟ-Σ) 225

5. ΡΕΪΣΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ (ΠΑΣΚΟ-Σ) 210

6. ΑΛΕΒΙΖΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (ΠΑΣΚΟ-Σ) 188

7. ΛΟΥΚΑΡΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΤΟΥ ΛΟΥΚΑ (ΠΑΣΚΟ-Σ) 164

13Ο ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟ ΤΜΗΜΑ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ ΑΙΓΑΙΟΥ

ΨΗΦΟΙ

1. ΜΠΟΥΓΔΑΝΟΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΔΗΚΙΟ) 30

2. ΜΠΑΡΟΥΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ (ΠΑΣΚΟ-Σ) 125

3. ΣΠΑΝΟΥΔΑΚΗΣ ΗΛΙΑΣ ΤΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ (ΠΑΣΚΟ-Σ) 90

4. ΒΕΡΡΗΣ ΠΑΝΤΕΛΕΩΝ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ (ΠΑΣΚΟ-Σ) 41

5. ΣΑΛΤΑΜΑΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΔΠΚ-Ο) 17

6. ΚΑΤΕΡΝΕΛΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΤΟΥ ΜΙΧΑΗΛ

(ΟΙΚΟΝ/ΓΟΙ ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ ΛΕΣΒΟΥ – ΧΙΟΥ) 30

7.ΜΗΤΣΙΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ (ΟΙΚΟΝ/ΓΟΙ ΣΑΜΟΥ) 38

14Ο ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟ ΤΜΗΜΑ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΚΡΗΤΗΣ

ΨΗΦΟΙ

1. ΧΑΤΖΗΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΙΟΡΔΑΝΗΣ ΤΟΥ ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ (ΔΗΚΙΟ ) 133

2. ΠΕΤΡΗΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ (ΠΑΣΚΟ-Σ) 107

3. ΤΣΑΓΚΑΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ (ΠΑΣΚΟ-Σ) 99

4. ΑΜΠΑΡΤΖΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ (ΑΚΙΟΕ-ΝΕΟΙ ΟΙΚ/ΓΟΙ) 290

5. ΧΑΡΑΛΑΜΠΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ (ΑΚΙΟΕ-ΝΕΟΙ ΟΙΚ/ΓΟΙ) 130

6. ΠΡΙΝΙΩΤΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ (ΑΚΙΟΕ-ΝΕΟΙ ΟΙΚ/ΓΟΙ) 126

7. ΑΡΑΚΑΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΑΝΔΡΕΑ (ΛΑΣ.ΣΥΝ.ΟΙΚ/ΓΩΝ) 35

15Ο ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟ ΤΜΗΜΑ ΔΥΤΙΚΗΣ ΚΡΗΤΗΣ

ΨΗΦΟΙ

1. ΠΕΤΣΕΤΑΚΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΤΟΥ ΕΥΘΥΜΙΟΥ (ΠΑΣΚΟ-Σ) 98

2. ΝΤΟΚΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (ΠΑΣΚΟ-Σ) 85

3. ΑΘΑΝΑΣΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ (ΠΑΣΚΟ-Σ) 80

4. ΑΛΕΒΙΖΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ (ΑΚΙΟΕ) 145

5. ΜΠΑΪΛΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΤΟΥ ΜΙΧΑΗΛ (ΑΚΙΟΕ) 125

6. ΟΥΡΑΝΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΑΚΙΟΕ) 92

7. ΣΤΑΥΡΟΥΛΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΤΟΥ ΑΡΤΕΜΗ (ΣΥΝ.ΟΙΚ/ΓΩΝ ΧΑΝΙΑ) 32

16Ο ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟ ΤΜΗΜΑ ΙΟΝΙΩΝ ΝΗΣΩΝ

ΨΗΦΟΙ

1. ΜΑΝΕΣΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (ΔΗΚΙΟ) 57

2. ΓΑΤΣΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΥ (ΔΗΚΙΟ) 38

3. ΚΡΟΚΙΔΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΤΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ (ΔΗΚΙΟ) 36

4. ΠΑΓΚΡΑΤΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΤΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ (ΠΑΣΚΟ-Σ) 42

5. ΠΟΥΛΗΣ _______ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ (ΠΑΣΚΟ-Σ) 30

6. ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ (ΔΠΚ-Ο) 22

7. ΡΟΥΒΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ (ΣΕΠ-Ο) 16

ΚΕΝΤΡΙΚΗ ΕΦΟΡΕΥΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΩΝ ΕΚΛΟΓΩΝ

O ΠΡΟΕΔΡΟΣ Η ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ

ΜΗΤΤΑ ΔΗΜΗΤΡΑ

ΡΟΥΜΠΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΑΡΕΟΠΑΓΙΤΗΣ ΤΑ ΜΕΛΗ

Δείτε επίσης τις σχετικές σελίδες...
 Go   Go   Go   Go   Go   Go   Go   Go   Go   Go   Go   Go   Go   Go   Go   Go   Go   Go   Go   Go   Go   Go   Go   Go   Go   Go   Go   Go   Go   Go   Go   Go   Go   Go   Go   Go   Go   Go   Go   Go   Go   Go   Go   Go   Go   Go   Go   Go   Go   Go   Go   Go   Go   Go   Go   Go   Go   Go   Go   Go   Go   Go   Go   Go   Go   Go   Go   Go   Go   Go   Go   Go   Go   Go   Go   Go   Go   Go   Go   Go   Go   Go   Go   Go   Go   Go   Go   Go   Go   Go 
 
 Go   Go   Go   Go   Go   Go   Go   Go   Go   Go   Go   Go   Go   Go   Go   Go   Go   Go   Go   Go   Go   Go   Go   Go   Go   Go   Go   Go   Go   Go   Go   Go   Go   Go   Go   Go   Go   Go   Go   Go   Go   Go   Go   Go   Go   Go   Go   Go   Go   Go   Go   Go   Go   Go   Go   Go   Go   Go   Go   Go   Go   Go   Go   Go   Go   Go   Go   Go   Go   Go   Go   Go   Go   Go   Go   Go   Go   Go   Go   Go   Go   Go   Go   Go   Go   Go   Go   Go   Go   Go   Go   Go   Go   Go   Go   Go   Go   Go   Go   Go   Go   Go   Go   Go   Go   Go   Go   Go   Go   Go   Go   Go   Go   Go   Go   Go   Go   Go   Go   Go   Go   Go   Go   Go   Go   Go   Go   Go   Go   Go   Go   Go   Go   Go   Go 
Επιστροφή στην προηγούμενη σελίδα  Κορυφή σελίδας

Είσοδος Μελών

Χρήστης
Κωδικός

Εγγραφή Μελών

Δοκιμάστε δωρεάν τις υπηρεσίες της Πανελλήνιας Ομοσπονδίας Οικονομολόγων

Newsletter

Γραφτείτε στο Newsletter μας για να ενημερώνεστε άμεσα για τα νέα μας, δώστε ένα email

Economist LawBank

Live αναζήτηση νομοθετικών διατάξεων. Δώστε στo πεδίo τον κωδικό του ΝΟΜΟΥ/ΠΟΛ. Το μέγεθος της λίστας θα προσαρμοστεί αυτόματα. Το πεδίο αναγνωρίζει μόνο αριθμούς.

ΝΟΜΟΣ/ΠΟΛ

 Δώστε αριθμό ΝΟΜΟΥ/ΠΟΛ

Γρήγοροι Σύνδεσμοι

Οικονομικό Επιμελητήριο της Ελλάδας

Γενική Γραμματεία Πληροφοριακών Συστημάτων

Υπουργείο Οικονομίας & Οικονομικών

Γενική Γραμματεία Κοινωνικών Ασφαλίσεων

  Valid XHTML 1.0 Transitional Valid CSS! Level Triple-A conformance icon, W3C-WAI Web Content Accessibility Guidelines 1.0